VEVOR Κόφτης Καλωδίων με Καστάνια 11", Κόβει έως 400 mm², Άνετες Λαβές, Λεπίδα από Ατσάλι Σιλικονο-Μαγγανίου DLJD11YCZD40TDVTZV0
Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες
0.00
(0 reviews) Write a review
DLJD11YCZD40TDVTZV0
6601
  • Εξαιρετική Κατασκευή
  • Δομή με Καστάνια
  • Συμπαγής Σχεδιασμός
  • Εύκολη Λειτουργία
  • Βελτιωμένη Εμπειρία Κοπής
  • Υλικό Λεπίδας: Ατσάλι Ελατηρίου Πυριτίου-Μαγγανίου
BUY IT NOW
Shipping costs
Payment methods
  • PayPal
  • Credit Card
  • Wire transfer
Why us
Product Description
Κόφτης Καλωδίων με Καστάνια VEVOR, 11"
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Εξαιρετική Κατασκευή: Κατασκευασμένος με προσοχή στη λεπτομέρεια για αντοχή και αξιοπιστία.
  • Δομή Καστάνιας: Εξασφαλίζει ομαλή και ακριβή κοπή.
  • Συμπαγής Σχεδιασμός: Ιδανικός για εύκολη μεταφορά και αποθήκευση.
  • Εύκολη Λειτουργία: Σχεδιασμένος για απλή και άνετη χρήση.
  • Βελτιωμένη Εμπειρία Κοπής: Προσφέρει καθαρή και ακριβή κοπή κάθε φορά.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Υλικό Λεπίδας: Ατσάλι Σιλικόνης-Μαγγανίου
  • Σκληρότητα Λεπίδας: 50 HRC
  • Αριθμός Μοντέλου: HS-520A
  • Καθαρό Βάρος: 1.88 lbs / 0.853 kg (συμπεριλαμβανομένων των αξεσουάρ)
  • Μέγιστη Ικανότητα Κοπής: 750 MCM / 400 mm2 καλώδια χαλκού-αλουμινίου
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 11.02" x 5.63" x 1.38" / 280 x 143 x 35 mm