VEVOR Κόφτης Καλωδίων με Καστάνια 11", Κόβει έως 400 mm², Άνετες Λαβές, Λεπίδα από Ατσάλι Σιλικονο-Μαγγανίου DLJD11YCZD40TDVTZV0
Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες
0.00
(0 κριτικές) Γράψτε μια κριτική
DLJD11YCZD40TDVTZV0
6601
  • Εξαιρετική Κατασκευή
  • Δομή με Καστάνια
  • Συμπαγής Σχεδιασμός
  • Εύκολη Λειτουργία
  • Βελτιωμένη Εμπειρία Κοπής
  • Υλικό Λεπίδας: Ατσάλι Ελατηρίου Πυριτίου-Μαγγανίου
Απόκτησε το τώρα
Έξοδα Αποστολής
Τρόποι Πληρωμής
  • Χρεωστική/Πιστωτική Κάρτα
  • PayPal
  • Τραπεζική κατάθεση
Λόγοι Αγοράς Από Diamandino
  • Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων
    εντός 14 ημερών
  • Αποστολή εντός 24 ωρών
  • Παραλαβή 1 έως 3 εργάσιμες
  • 24/7 Τηλεφωνικό κέντρο
  • Εγγύηση 2 + 1 χρόνια Diamandino
Περιγραφή
Κόφτης Καλωδίων με Καστάνια VEVOR, 11"
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Εξαιρετική Κατασκευή: Κατασκευασμένος με προσοχή στη λεπτομέρεια για αντοχή και αξιοπιστία.
  • Δομή Καστάνιας: Εξασφαλίζει ομαλή και ακριβή κοπή.
  • Συμπαγής Σχεδιασμός: Ιδανικός για εύκολη μεταφορά και αποθήκευση.
  • Εύκολη Λειτουργία: Σχεδιασμένος για απλή και άνετη χρήση.
  • Βελτιωμένη Εμπειρία Κοπής: Προσφέρει καθαρή και ακριβή κοπή κάθε φορά.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Υλικό Λεπίδας: Ατσάλι Σιλικόνης-Μαγγανίου
  • Σκληρότητα Λεπίδας: 50 HRC
  • Αριθμός Μοντέλου: HS-520A
  • Καθαρό Βάρος: 1.88 lbs / 0.853 kg (συμπεριλαμβανομένων των αξεσουάρ)
  • Μέγιστη Ικανότητα Κοπής: 750 MCM / 400 mm2 καλώδια χαλκού-αλουμινίου
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 11.02" x 5.63" x 1.38" / 280 x 143 x 35 mm