Σετ Κουμπιών 58mm για Μηχανή Κατασκευής Κουμπιών VEVOR (500 τεμ.) XZGSLH58MM500ON35V0
Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες
0.00
(0 reviews) Write a review
XZGSLH58MM500ON35V0
5629
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
Κύρια Χαρακτηριστικά του VEVOR 2.25" 58mm Button Badge Parts Supplies
  • Πλήρη Σετ: 500 σετ για κατασκευή κουμπιών.
  • Υλικά: Μέταλλο και Πλαστικό.
  • Διάμετρος Μεταλλικού Καλύμματος: 2.25 ίντσες / 58 mm.
  • Διάμετρος Πλαστικού Κάτω Μέρους: 2.2 ίντσες / 56 mm.
  • Βάρος: 10 λίβρες / 4.55 kg.
BUY IT NOW
Shipping costs
Payment methods
  • PayPal
  • Credit Card
  • Wire transfer
Why us
0.00
(0 reviews) Write a review
Product Description
VEVOR Σετ Υλικών για Κατασκευή Κουμπιών 2.25" 58mm - 500 Σετ
Περιεχόμενα Σετ:
  • 500 Ολοκληρωμένα Σετ
  • Μεταλλικά Κάτω Μέρη & Καλύμματα
  • Πλαστικά Κάτω Μέρη
  • Διαφανείς Μεμβράνες
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Μοντέλο: D58-250S+250J
  • Υλικό: Μέταλλο & Πλαστικό
  • Διάμετρος Μεμβράνης: 2.7 ίντσες / 69.5 mm