Σετ Εξωλκέας Βαθουλωμάτων/Συγκολλητής με Αξεσουάρ VEVOR BJXFJG90E3KW00001V2
Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες
0.00
(0 reviews) Write a review
BJXFJG90E3KW00001V2
30670
  • 2 κύρια πιστόλια συγκόλλησης
  • 7 τρόποι συγκόλλησης
  • Γρήγορη ακτινοβολία θερμότητας
  • Πάχος συγκόλλησης μονής όψης: 0.6 - 1.2 mm
  • Μέγιστο ρεύμα εισόδου: 20A
  • Ισχύς εισόδου: 3 KW
  • Διαστάσεις: 20.5 x 32 x 25.5 cm
BUY IT NOW
Shipping costs
Payment methods
  • PayPal
  • Credit Card
  • Wire transfer
Why us
0.00
(0 reviews) Write a review
Product Description
Χαρακτηριστικά:
  • 2 κύρια πιστόλια συγκόλλησης
  • 7 τρόποι συγκόλλησης
  • Αποτελεσματικό σύστημα ψύξης
  • Προστασία από υπερθέρμανση
  • Μέγιστο ρεύμα εισόδου: 20A
  • Τάση εισόδου: 220V