Σετ Εξωλκέας Βαθουλωμάτων/Συγκολλητής με Αξεσουάρ VEVOR BJXFJG90E3KW00001V2
Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες
0.00
(0 κριτικές) Γράψτε μια κριτική
BJXFJG90E3KW00001V2
30670
  • 2 κύρια πιστόλια συγκόλλησης
  • 7 τρόποι συγκόλλησης
  • Γρήγορη ακτινοβολία θερμότητας
  • Πάχος συγκόλλησης μονής όψης: 0.6 - 1.2 mm
  • Μέγιστο ρεύμα εισόδου: 20A
  • Ισχύς εισόδου: 3 KW
  • Διαστάσεις: 20.5 x 32 x 25.5 cm
Απόκτησε το τώρα
Έξοδα Αποστολής
Τρόποι Πληρωμής
  • Χρεωστική/Πιστωτική Κάρτα
  • PayPal
  • Τραπεζική κατάθεση
Λόγοι Αγοράς Από Diamandino
  • Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων
    εντός 14 ημερών
  • Αποστολή εντός 24 ωρών
  • Παραλαβή 1 έως 3 εργάσιμες
  • 24/7 Τηλεφωνικό κέντρο
  • Εγγύηση 2 + 1 χρόνια Diamandino
Περιγραφή
Χαρακτηριστικά:
  • 2 κύρια πιστόλια συγκόλλησης
  • 7 τρόποι συγκόλλησης
  • Αποτελεσματικό σύστημα ψύξης
  • Προστασία από υπερθέρμανση
  • Μέγιστο ρεύμα εισόδου: 20A
  • Τάση εισόδου: 220V