VEVOR Μηχανή Καθαρισμού Αποχέτευσης 20m x 16mm 250W Χειροκίνητο Τροφοδοτικό XSGDSTJ250W540ZG9V2
Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες
0.00
(0 κριτικές) Γράψτε μια κριτική
XSGDSTJ250W540ZG9V2
26590
  • Ισχυρός Κινητήρας: Ο κινητήρας 250W παρέχει αξιόπιστη απόδοση για καθαρισμό αποχετεύσεων.
  • Ανθεκτική Κατασκευή: Κατασκευασμένο από Q195 σίδηρο και 65Mn, προσφέρει μακροχρόνια αντοχή.
  • Συμπαγής και Εργονομικός Σχεδιασμός: Διαστάσεις 540 x 310 x 330 mm για εύκολη αποθήκευση και χρήση.
  • Επιφανειακά Σκληρυμένα Καλώδια: Εξασφαλίζουν αντοχή στη φθορά και αποτελεσματική λειτουργία.
  • Επαγγελματική Απόδοση: Ιδανικό για επαγγελματική χρήση με υψηλή απόδοση καθαρισμού.
Απόκτησε το τώρα
Έξοδα Αποστολής
Τρόποι Πληρωμής
  • Χρεωστική/Πιστωτική Κάρτα
  • PayPal
  • Τραπεζική κατάθεση
Λόγοι Αγοράς Από Diamandino
  • Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων
    εντός 14 ημερών
  • Αποστολή εντός 24 ωρών
  • Παραλαβή 1 έως 3 εργάσιμες
  • 24/7 Τηλεφωνικό κέντρο
  • Εγγύηση 2 + 1 χρόνια Diamandino
Περιγραφή
VEVOR Μηχανή Καθαρισμού Αποχετεύσεων 66FT x 5/8" 250W
Ισχυρός Κινητήρας
Ανθεκτική Κατασκευή
Ολοκληρωμένη Ικανότητα Καθαρισμού
Συμπαγής και Εργονομική
Επιφανειακά Σκληρυμένα Καλώδια
Επαγγελματική Απόδοση
Μέθοδος Τροφοδοσίας: Χειροκίνητη Τροφοδοσία
Διαστάσεις Προϊόντος: 21.26 x 12.20 x 13 in / 540 x 310 x 330 mm