VEVOR Θερμαντήρας Diesel 12V 5KW με Τηλεχειριστήριο για Αυτοκίνητο/RV/Εσωτερικούς Χώρους ZCJRQLS12V5KW4YOPV9
Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες
0.00
(0 reviews) Write a review
ZCJRQLS12V5KW4YOPV9
15046
  • Ευκολία Χρήσης: Η LCD οθόνη προσφέρει καθαρή και διαισθητική προβολή για εύκολη λειτουργία.
BUY IT NOW
Shipping costs
Payment methods
  • PayPal
  • Credit Card
  • Wire transfer
Why us
Product Description
VEVOR Diesel Air Heater All-in-one 12V 5KW με LCD και Τηλεχειριστήριο για Αυτοκίνητο, RV και Εσωτερικούς Χώρους
  • BTU: 161-215 ft²/15-20 m²
  • Κατανάλωση Λειτουργίας: 12V/3A
  • Όγκος Δεξαμενής Καυσίμου: 5 L/1.3 Gal
  • Ρυθμιζόμενο Εύρος Θερμοκρασίας: 46℉-96.8℉/8℃-36℃
  • Μέγεθος Προϊόντος: 15×5.9×16.1 inch/380×150×410 mm
  • Κατανάλωση Καυσίμου: 0.16-0.52 L/H
  • Θερμοκρασία Λειτουργίας: -104℉-104℉/-40℃-40℃
  • Αριθμός Μοντέλου: XMZ-D1
  • Εφαρμόσιμο Υψόμετρο: Κάτω από 3000 m/9843 ft
  • Εσωτερική Διάμετρος Σωλήνα Εξόδου Αέρα: 3 in/76.5 mm