VEVOR Δέσμη Κιθάρας Dreadnought Ακουστικής για Ενήλικες Ψηλότερους - Μαύρη YJMYJT41INCHP26PK001V0
Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες
0.00
(0 reviews) Write a review
YJMYJT41INCHP26PK001V0
21803
  • Εύκολο σετ εκμάθησης για αρχάριους
  • Άνετη αίσθηση στη χρήση
  • Ελαφρύ σακίδιο για εύκολη μεταφορά
  • Πολυλειτουργική έκδοση για διασκέδαση σε εξωτερικό χώρο
  • Ιδανική επιλογή για ιδιαίτερες περιστάσεις
  • Γρήγορη και ακριβής ρύθμιση
    BUY IT NOW
    Shipping costs
    Payment methods
    • PayPal
    • Credit Card
    • Wire transfer
    Why us
    Product Description
    VEVOR 41 in Dreadnought Ακουστική Κιθάρα Πακέτο για Αρχάριους Ενήλικες - Μαύρη
    Πλήρες Πακέτο για Εύκολη Εκμάθηση
    • Άνετη Αίσθηση: Σχεδιασμένη για ομαλό και ευχάριστο παίξιμο.
    • Ελαφριά Τσάντα: Μεγάλη ευκολία στη μεταφορά.
    • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανική για διασκέδαση σε εξωτερικούς χώρους.
    • Ευελιξία: Μια Σκεπτόμενη Επιλογή για Ιδιαίτερες Περιστάσεις.
    • Γρήγορο και Ακριβές Κούρδισμα: Για άψογο ήχο κάθε φορά.
    Προδιαγραφές Προϊόντος
    • Μέγεθος: 41 in/1041.4 mm
    • Χρώμα: Μαύρο
    • Αριθμός Μοντέλου: FG068-41BK
    • Στυλ: Dreadnought Ακουστική Κιθάρα
    • Υλικό: Κορυφή από Έλατο, Πίσω Μέρος από Μαόνι, Ταστιέρα από Παλίσανδρο
    • Διαστάσεις Προϊόντος: 40.55 x 15.67 x 4.72 in/1030 x 398 x 120 mm