VEVOR Βενζινοκίνητο Τρυπάνι Οπών 52CC 1450W με Δράπανα 6" & 10" & 3 Προεκτάσεις RYLXZ6YC10YC4PIY3V0
Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες
0.00
(0 κριτικές) Γράψτε μια κριτική
RYLXZ6YC10YC4PIY3V0
23351
  • Υψηλή Ισχύς: 1450W κινητήρας για αποτελεσματική διάτρηση.
  • Αποδοτική Εργασία: Ταχύτητα διάτρησης 320 rpm για γρήγορη ολοκλήρωση εργασιών.
  • Ενισχυμένη Εμπειρία Χειρισμού: Σχεδιασμός για άνετη και ασφαλή χρήση.
  • Εύκολη Εκκίνηση: Παχύτερο κορδόνι εκκίνησης για απλή και γρήγορη εκκίνηση.
  • Πολλαπλή Χρήση: Κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές διάτρησης.
  • Προδιαγραφές Τρυπανιού: Περιλαμβάνει τρυπάνια 6" και 10" με επεκτάσεις για μεγαλύτερο βάθος.
Απόκτησε το τώρα
Έξοδα Αποστολής
Τρόποι Πληρωμής
  • Χρεωστική/Πιστωτική Κάρτα
  • PayPal
  • Τραπεζική κατάθεση
Λόγοι Αγοράς Από Diamandino
  • Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων
    εντός 14 ημερών
  • Αποστολή εντός 24 ωρών
  • Παραλαβή 1 έως 3 εργάσιμες
  • 24/7 Τηλεφωνικό κέντρο
  • Εγγύηση 2 + 1 χρόνια Diamandino
Περιγραφή
VEVOR Βενζινοκίνητο Τρυπάνι Οπών 52CC 1450W με Δράπανα 6" & 10" και 3 Προεκτάσεις
  • Υψηλή Ισχύς: Το τρυπάνι διαθέτει κινητήρα 52CC με ισχύ 1450W, προσφέροντας εξαιρετική απόδοση.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές, από γεωργικές εργασίες έως κατασκευές.
Προδιαγραφές Τρυπανιού:
  • Δράπανο 6" x 31.5" (150 x 800 mm)
  • Δράπανο 10" x 31.5" (250 x 800 mm)
  • Μέγεθος Προέκτασης: 25 x 200 mm (0.98 x 7.87")
Μοντέλο: D52-F
Καθαρό Βάρος: 34.5 lbs (15.65 kg)
Διαστάσεις Προϊόντος: 21.65 x 11.81 x 13.78 in (55 x 30 x 35 cm)